piątek, 9 marca 2012

Prześcieradła

Wiecie, że to mój produkt numer 1:)) Zebrałam kilka zdjęć, aby pokazać Wam jak to bosko wygląda w zestawach. Już trzy warstwy dają świetny efekt. Można wręcz zrezygnować z łóżka na rzecz kilku pianek (do zamówienia w sklepach tapicerskich) lub zwykłych materacy, które w fajnych prześcieradłach wyglądają na zupełnie niezwykłe.

Zdjęcia: różne źródła (znalezione na the boo and the boy) oraz Dział Kadrów
Prześcieradła z ostatniego zdjęcia do kupienia TU

5 komentarzy:

thymka pisze...

genialnie to wygląda - tak się teraz zastanawiam, czy zamiast łóżka u Tyms, którego wciąż nie ma - nie zrobić po prsotu kilku materacy warstwowo tak jak na Twoich inspiracjach ...


hmmm... widziałam takie pomysły już wcześniej i u Ciebie na blogu też kiedyś chyba się pojawiały, ale dopiero teraz mnie olsniło!

i wiem do KOGO sie zglosic po magiczne przescieradla!!!

pozdrawiam serdecznie!

dobranoc pchły na noc pisze...

oj tak:)) nie kupuj łóżka. Taka opcja jest świetna. Można wymieniać materace, przekładać. btw, zapraszam na przejrzenie tkanin przy dobrej kawce. Wiesz gdzie mnie szukać:)

anooka pisze...

pomysł w sam raz dla księżniczki :-)

thymka pisze...

wiem wiem, czuję się zatem zaproszona - w kwietniu jakoś się przejdę bo niebawem w gory jedziemy a po powrocie wiosna juz mam nadzieję się pojawi to i chęć do życia i nowe pomysly będą!

do zobaczenia zatem!!!

tUkafka pisze...

My też swoim chłopakom zrobiliśmy
taki zestaw. Czekamy aż dorosnął do antresoli, ale materace pod nią i tak zostaną - stworzą mikro czytelnię :) także pomysł boski i sprawdzony!