sobota, 5 września 2009

Prosto i slicznie

Francuska stylistyka od zawsze jest mi bliska. Tam wszystko wydaje mi się po prostu sliczne. Przyjaciółka, widząc jakis nowy nabytek, smieje się, że "on taki paryski". Nic na to nie poradzę. Również na to, że już trzecią jesień z rzędu jedziemy do Paryża. Poza przyjemnoscią czerpaną z samego miasta, będziemy nasycać nasze oczy pięknymi przedmiotami i wystawiać na ciężką próbę nasze nerwy, że nie możemy ich wszystkich nabyć. Dzisiaj prezentuję Wam bardzo prosto ubrane łóżeczka. Stonowana kolorystyka i wzory, a jak slicznie wyglądają.
Bardzo boleję nad tym, że u nas, aby mieć tak "czystą" od aplikacji posciel w dziecięcym rozmiarze, trzeba... kupić ją na przykład we Francji.
Te prezentowane poniżej, znalazłam we francuskim sklepie internetowym Balade en Roulotte. Poza poscielami mają masę pięknych rzeczy, umilających sen maluchów.     
   

1 komentarz:

babielato pisze...

Bardzo podoba mi się ta trzecia od góry delikatna szarość z mglistym różem:). Ech to prawda że ciągle jesteśmy w tyle jeżeli chodzi o projekty dla dzieci i to począwszy od zabawek a skończywszy tak jak piszesz na pościeli.Pięknie i przytulnie. Pozdrawiam i życzę powodzenia.